Stolárska výroba

komody-1

Tradičná stolárska výroba z masívneho dreva . Najčastejšie používané  dreviny  sú  smrek , borovica , dub , buk ale nie je problém ani s inými drevinami - samozrejme s ohľadom na to , ktorá drevina sa na čo hodí .  Nábytky z masívu vyrábame na mieru presne podľa vašich  predstáv  v rôznych farebných prevedeniach a cenových kategóriach .  Vieme dodať  tovar len z masívu alebo v kombinácii masív a drevotrieska , či už dýhovaná alebo laminovaná . Taktiež sú možnosti rôznych technických prevedení  / s kovaním alebo len z masívu za použitia toho najnutnejšieho kovania / . Na povrchovú úpravu používame ekomoridlá , lazúry a laky . Niektoré situácie si vyžadujú použitie polyuretánových lakov alebo napúštacích  olejov . Kedže sme  zákazkové stolárstvo , tak všetko záleží na tom ako sa dohodneme  . Dodávka tovaru a prípadná montáž sú samozrejmosťou .                                                                                                                                             

p080411_16

Ďalej  vyrábame  dvere z masívu - či už vchodové alebo interierové - samozrejme so zárubňami . Na povrchovú úpravu vchodových dverí používame vodouriediteľné hrubovrstvé lazúry talianskej značky MILESI . Kovanie značky ROTO spoľahlivo uzamkne každé dvere a izolačné sklá sú dnes už nutnosťou .

p240410_17

Z masívneho dreva vyrábame tiež exterierové stavby ako sú altánky , záhradné domčeky , detské preliezačky , pieskoviská , brány a ploty atď.  Pri týchto produktoch je najdôležitejšia kvalita materiálov a povrchových lazúr a olejov.